PACZUSZKA DLA MALUSZKA

Od poniedziałku, tj. 29 listopada, rozpoczynamy kolejną, piękną i szlachetną inicjatywę. Zapraszamy wszystkich do udziału, bo razem możemy zdziałać wiele dobrego. Na holu szkoły pojawi się choinka, pod którą można zostawić prezent z artykułami higienicznymi dla małych dzieci:

• pampersy

• szampony

• proszki i płyny np.Lovela

• oliwki, kremy

• pieluszki tetrowe itp.

Zostawiając prezent można zabierać symboliczną, papierową bombkę z choinki.

Paczuszka dla Maluszka to bożonarodzeniowa akcja, do której w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.