Sukcesów ciąg dalszy!!!

W Finale Wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych nasi uczniowie znów zameldowali się na podium, zdobywając kolejne medale i cenne punkty do klasyfikacji końcowej.

Warto dodać, iż nasza szkoła jako jedyna w województwie na 6 rozgrywanych w tej konkurencji finałów, aż 5-krotnie stawała na stracie co już było wielkim sukcesem!!!

Wyniki finałów:

Drużyna dziewcząt rocznik 2007-2008 wywalczyła brązowe medale!

Wynik na pewno byłby lepszy, gdyby nie zamieszanie na trasie, w wyniku którego, będąca na prowadzeniu Martyna Gajda straciła swoją pozycję.

Kolejne brązowe medale zdobyły dziewczęta z rocznika 2011 i młodsze!

Niestety w tym biegu również pecha miała biegnąca po złoty medal indywidualnie Julia Wierzchowiec, która została popchnięta przez rywalkę i zaliczyła upadek. Jednak mimo tego, była w stanie dokończyć bieg, za co należą się jej wyrazy uznania, za hart ducha i niezwykłą determinację!

Pozostałe drużyny spisały się na miarę swoich możliwości zdobywając następujące miejsca:

Drużyna dziewcząt rocznik 2009-2010 – 7 miejsce

Dryżyna chłopców rocznik 2009-2010 – 8 miejsce

Drużyna chłopców rocznik 2011 i młodsi – 8 miejsce

W każdym biegu startowało blisko 80 zawodników przez co rywalizacja była niezwykle zacięta od startu do mety.

Składy drużyn:

Dziewczęta rocznik 2007-2008

Martyna Gajda, KlaudiaPieprzak, Klaudia Mucha, Natalia Szopa, Urszula Migała, Wiktoria Łącka,Anna Miazga

Opiekun: Grzegorz Lorek

Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze

Julia Wierzchowiec, Milena Nowak, Maja Piątek, Maja Wacławik, Weronika Lenczowska, Natasza Skopińska, Malwina Sasak,

Dziewczęta rocznik 2009-2010

Karolina Wiercioch, Amelia Bała, Amelia Nowak, Julia Dzik, Maja Piękoś, Liliana Burakowska

Chłopcy rocznik 2009-2010

Gabriel Gwóźdź, Mikołaj Szarek, Szymon Wolicki, Antonio Wiktorski, Artur Stachnik, Marcel Micuła, Krzysztof Moraniec,

Opiekun Maciej Zaborowski

Chłopcy rocznik 2011 i młodsi

Aleksander Burakowski, Ksawery Juszkiewicz, StylianosLignos, Adam Wolicki, Filip Szafrański, Adrian Czechowicz,

Opiekun: Maciej Zaborowski

DUŻE BRAWA i GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!!!