Zakończenie roku szkolnego zerówki i klas I - III

Lato, lato jak się masz…. Słowami tej piosenki, w piątek 24 czerwca, blisko czterystu uczniów klas 0 – 3 pożegnało rok szkolny i powitało upragnione wakacje.

Tradycyjnie, Pan dyrektor Wiesław Broda oraz Pani dyrektor Renata Baran, wręczyli nagrody uczniom wyróżnionym za szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne oraz stuprocentową frekwencję. Pan dyrektor w swoim wystąpieniu podziękował zarówno dzieciom, nauczycielom, jak i rodzicom za wytężoną pracę w roku szkolnym, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Prowadzący uroczystość ciepłe słowa skierowali szczególnie do naszych trzeciaków, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji i po wakacjach rozpoczną nowy rozdział w swoim życiu. Część artystyczną uświetniły wiersze, tańce i piosenki. Po zakończeniu uczniowie w swoich klasach otrzymali świadectwa i już mogli oficjalnie rozpocząć wakacje.

Prowadzący uroczystość: Zosia Krawczyk, Leon Lic 3 e

Recytacje: Marysia Musielak, Pola Ukowska 3 f

Tańce: kółko teatralne klas 1 - 3

Zdjęcia: Joanna Sobczyk