Pola Nadziei 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Pola Nadziei 2023.

Jak dobrze, że jesteście z nami! To dzięki Wam Pola Nadziei nadal mają pełno energii, chociaż kwitną już od 26 lat. To Wy wnosicie w akcję entuzjazm i radość a wasza wrażliwość jest gwarancją tego, że pomimo całego zła, które dzieje się na świecie nie pozwolicie odebrać sobie nadziei i nie pozostaniecie obojętni na tych, którzy waszej pomocy najbardziej potrzebują.

Jednym z najistotniejszych celów jest promowanie idei opieki hospicyjnej oraz postaw prospołecznych wśród dzieci i młodzieży, a także budzenie wrażliwości na los ciężko chorego człowieka. W jubileuszowym roku zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursach, kwestach i wydarzeniach, mając nadzieję, że każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie i włączy się w działania na rzecz pomocy nieuleczalnie chorym pacjentom Hospicjum św. Łazarza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w żonkilowej akcji!

Pola Nadziei – poczuj miętę do pomagania – konkurs na żonkilową doniczkę/osłonkę z miętą

Konkurs „Poczuj miętę do pomagania” polega na zakupieniu lub zrobieniu doniczki, ozdobionej motywem żonkili i zasadzeniu w niej mięty. Poniżej podany jest link z metryczką do pracy i informacjami na temat konkursu. Metryczkę można również odebrać w sali 13. Termin realizacji konkursu do 8 maja.

Do 28 maja będzie również odbywać się w naszej szkole zbiórka do puszek Pola Nadziei. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję.

Wolontariat Pomocna Piątka