Strona główna
Artykuły
Finał Wojewódzki Ligi Lekkoatletycznej IMS
Reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy wzięli udział w Finale Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rozgrywanym w ramach współzawodnictwa sportowego szkół Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach wystartowały najlepsze drużyny z całego województwa, rywalizując w konkurencjach biegowych, skokach i rzutach.
Słońce, piasek i… dominacja naszej szkoły!
Nasza szkoła zdecydowanie zdominowała miejskie rozgrywki w plażowej piłce siatkowej zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców.
Wyniki szkolnego konkursu matematycznego dla klas 4
Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI” dla klas 4:
Wycieczka do Zamościa
Uczniowie klas 5a, 6c i 6e uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Podczas pobytu zwiedzali zabytkową starówkę i poznawali historię miasta oraz jego najważniejsze zabytki.
Plener malarski
20 maja 2026 roku Góra Motyczna na chwilę zamieniła się w wielką, otwartą pracownię pod gołym niebem. Odbył się tu wojewódzki plener malarski „W barwach podkarpackiej wsi”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej, pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Wójta Gminy Żyraków, przy wsparciu Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie i Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie.
Odpłatność za obiady w czerwcu
Odpłatność za obiady za miesiąc czerwiec 2026r. wynosi 85,00 zł.
Wpłaty prosimy wykonać wyłącznie w dniach 1-2 czerwca 2026r.
W dniu 1 czerwca 2026r. w godz. 7.30 do 10.00 należy uzgodnić wpłatę za obiady uczniów, którzy mieli zgłoszone nieobecności na stołówce w kwietniu (tel. 14 6814042).
Nr rachunku bankowego: Bank PEKAO S.A.O/Dębica 91 1240 4807 1111 0010 3720 6689
tytuł wpłaty: imię i nazwisko dziecka, miesiąc wpłaty, klasa
Wyniki szkolnego konkursu matematycznego dla klas 6
Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI” dla klas 6:
Wizyta w teatrze na spektaklu "Dzieci z Bullerbyn"
Na kilka chwil zamieniliśmy szkolne ławki na widownię, a codzienność na świat pełen dziecięcej wyobraźni. Klasy 1c, 1b, 1e, 2b, 2d i 3e odwiedziły Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, gdzie obejrzały spektakl pt. „Dzieci z Bullerbyn”.
Wycieczka klas 4a i 4d do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie
Klasy 4a i 4d 26.05 odwiedziły Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
Dębickie Dyktando 2026
W dniu 24.03.2026 r. w Domu Kultury i Kinie "Śnieżka" odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Miasta Dębica "Dębickie Dyktando 2026", w którym wzięło udział 60 uczestników.
- Strona 1
- Strona 2
- Strona 3
- Następna strona
- Ostatnia strona









