„Środowisko ponad wszystko”

Dzisiaj w DK Śnieżka odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów klas 1-3 pod hasłem „Chrońmy lasy, chrońmy wodę, dbajmy wszyscy o przyrodę”.

Konkurs miał na celu min. kształtowanie postaw proekologicznych oraz zachęcanie do refleksji nad stanem środowiska naturalnego. Patronat nad konkursem objęło Nadleśnictwo Dębica oraz Wodociągi Dębickie sp. z o.o.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3b – Pola Makowiecka, Gabriela Noworyta i Rita Szpak.

Dziewczynki wróciły z nagrodami:

l miejsce - Pola Makowiecka

wyróżnienie – Gabriela Noworyta i Rita Szpak

Gratulujemy młodym recytatorkom kolejnego sukcesu na scenie.

Opiekun: Ewa Kamińska