„Środowisko ponad wszystko”
Dzisiaj w DK Śnieżka odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów klas 1-3 pod hasłem „Chrońmy lasy, chrońmy wodę, dbajmy wszyscy o przyrodę”.
Konkurs miał na celu min. kształtowanie postaw proekologicznych oraz zachęcanie do refleksji nad stanem środowiska naturalnego. Patronat nad konkursem objęło Nadleśnictwo Dębica oraz Wodociągi Dębickie sp. z o.o.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3b – Pola Makowiecka, Gabriela Noworyta i Rita Szpak.
Dziewczynki wróciły z nagrodami:
l miejsce - Pola Makowiecka
wyróżnienie – Gabriela Noworyta i Rita Szpak
Gratulujemy młodym recytatorkom kolejnego sukcesu na scenie.
Opiekun: Ewa Kamińska