Ogólnopolski Program Edukacyjny „Kubusiowi Przyjaciele Natury"
W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas 1b, 1e,2a,2b,2c,2d,3c wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury".
Celem programu było zachęcenie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku do przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu.
Szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu „Kubusiowych przyjaciół natury".