Podsumowanie konkursu plastycznego "Zgromadzenie w sercu miasta"

9 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Zgromadzenie w sercu miasta" - wykonanie pocztówki. Organizatorem było Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „DOBROĆ” we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną.

Spośród nagrodzonych uczniów znalazły się trzy uczennice z naszej szkoły:

I miejsce Aleksandra Koziara kl.5f,

II miejsce Zuzanna Tworek kl.6b 

wyróżnienie Zuzanna Zaworska kl. 6b.

Opiekun s. Małgorzata Łacna i Anna Pyrchla