Podsumowanie konkursu plastycznego "Zgromadzenie w sercu miasta"
9 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Zgromadzenie w sercu miasta" - wykonanie pocztówki. Organizatorem było Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „DOBROĆ” we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną.
Spośród nagrodzonych uczniów znalazły się trzy uczennice z naszej szkoły:
I miejsce Aleksandra Koziara kl.5f,
II miejsce Zuzanna Tworek kl.6b
wyróżnienie Zuzanna Zaworska kl. 6b.
Opiekun s. Małgorzata Łacna i Anna Pyrchla