Spływ kajakowy klasy 8c

Z uśmiechem zakończyliśmy wspólną wędrówkę przez szkołę podstawową, mianowicie 13.06.2024r. nasza klasa 8c wraz z wychowawcami i rodzicami uczestniczyła w klasowym spływie kajakowym po rzece  Wieprz z Obroczy do Zwierzyńca.

Pomimo niesprzyjającej aury, radości, zabawy nie było końca. Uczyliśmy się umiejętności "kajakowania", większość z nas po raz pierwszy wiosłowała. O dziwo, znakomicie się zsynchronizowaliśmy, stanęliśmy na wysokości zadania. To było wspaniałe, niecodzienne przeżycie. A potem jak smakowały kiełbaski!