Szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas IV

W dniu 28 maja 2024r. odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas IV. Wzięło w nim udział 35 osób.

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test sprawdzający wiedzę i umiejętności w zakresie słuchania, czytania, znajomości słownictwa i gramatyki.

Wyniki konkursu:

I miejsce -  Gabriela Węgrzyn, kl. 4b

II miejsce -  Maksymilian Łesyk, kl 4a

III miejsce - Zofia Grzyb, kl. 4a

Gratulujemy!

Organizator Elżbieta Lenczowska