Szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas IV
W dniu 28 maja 2024r. odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas IV. Wzięło w nim udział 35 osób.
Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test sprawdzający wiedzę i umiejętności w zakresie słuchania, czytania, znajomości słownictwa i gramatyki.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Gabriela Węgrzyn, kl. 4b
II miejsce - Maksymilian Łesyk, kl 4a
III miejsce - Zofia Grzyb, kl. 4a
Gratulujemy!
Organizator Elżbieta Lenczowska