Kartki świąteczne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie
Serdecznie dziękujemy uczniom i wolontariuszom naszej szkoły za zaangażowanie i wykonanie pięknych kartek świątecznych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie.
Wasza praca jest nie tylko wyrazem kreatywności, ale przede wszystkim dowodem na wrażliwość i otwartość na potrzeby innych. Wasz gest wywołał uśmiech na twarzach podopiecznych i sprawił, że tegoroczne święta będą dla nich jeszcze bardziej wyjątkowe. Dziękujemy za wasze serce, czas i wysiłek włożony w tę wyjątkową inicjatywę. Na ręce Dyrekcji został przekazany stroik wykonany przez uczestników DPS.
Koordynatorzy wolontariatu