Podsumowanie akcji „Paczuszka dla maluszka”
Pragniemy z całego serca podziękować za Wasze ogromne zaangażowanie i wsparcie w zbiórce „Paczuszka dla maluszka” na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu.
Dzięki Waszym otwartym sercom, nasza SP nr 5 wraz z SP nr 6, która dołączyła do zbiórki, w dniu dzisiejszym, tj. 3 stycznia 2025 roku, mogliśmy przekazać zebrane dary podopiecznym Domu Pomocy Społecznej.
W imieniu wszystkich pozwoliliśmy sobie przekazać nie tylko potrzebne rzeczy, ale również wyrazy troski i pamięci.
Wasza postawa jest pięknym przykładem empatii i solidarności, który buduje wiarę w moc wspólnego działania. To właśnie takie gesty pokazują, że razem możemy uczynić świat lepszym miejscem.
Jeszcze raz dziękujemy za każdą pomoc i dobre słowo.
Wasze wsparcie jest nieocenione!
Z wyrazami wdzięczności,
koordynatorzy wolontariatu.