„Pola Nadziei”

W tym roku szkolnym 2024/2025 nasza społeczność po raz kolejny aktywnie włączyła się w ogólnopolską kampanię „Pola Nadziei”, mającą na celu wsparcie hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz szerzenie idei opieki paliatywnej i wolontariatu.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli  w dniu 11.06.2025 została  przekazana puszka z datkami na potrzeby hospicjum.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej, już 28. akcji Pól Nadziei.

Koordynatorzy Wolontariatu