„Pola Nadziei”
W tym roku szkolnym 2024/2025 nasza społeczność po raz kolejny aktywnie włączyła się w ogólnopolską kampanię „Pola Nadziei”, mającą na celu wsparcie hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz szerzenie idei opieki paliatywnej i wolontariatu.
Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli w dniu 11.06.2025 została przekazana puszka z datkami na potrzeby hospicjum.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej, już 28. akcji Pól Nadziei.
Koordynatorzy Wolontariatu