Podsumowanie konkursu plastycznego z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Z okazji 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości, szkolny wolontariat „Pomocna Piątka” zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Polska – moja Ojczyzna”.
Celem konkursu było rozwijanie postaw patriotycznych wśród uczniów, kształtowanie szacunku do symboli narodowych oraz zachęcanie do twórczego wyrażania miłości do ojczyzny.
W konkursie wzięło udział wielu uczniów z klas I–VIII, którzy przygotowali piękne i pomysłowe prace plastyczne. Wszystkie prace wyróżniały się starannością, wrażliwością artystyczną i ogromnym zaangażowaniem.
Kategoria klas I–III
I miejsce: Wojciech Ciebień – klasa 3b
II miejsce: Milena Grab – klasa 2b
III miejsce: Wiktoria Ferenc – klasa 2e
Wyróżnienia:
Adrianna Balasa – klasa1e
Antonina Ignarska – klasa 1b
Lena Lis - klasa 2a
Aniela Knap - klasa 2d
Emilia Michalska - klasa 2d
Kategoria klas IV–VIII
I miejsce: Emilia Wilk – klasa 8c
II miejsce: Julia Rajca – klasa 6d
III miejsce: Zofia Musielak – klasa 4c
Wyróżnienia:
Martyna Wiater - klasa 5e
Izabella Pietruszewska - klasa 7f
Zuzanna Niedziela - klasa 7e
Jan Babicz - klasa 8f
Szymon Jużecki - klasa 8f
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, pomysłowości i zaangażowania! Dziękujemy wszystkim uczniom, wolontariuszom z „Pomocnej Piątki”, Dyrekcji oraz nauczycielom.
Koordynatorzy Wolontariatu