Podsumowanie konkursu plastycznego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Z okazji 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości, szkolny wolontariat „Pomocna Piątka” zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Polska – moja Ojczyzna”.

Celem konkursu było rozwijanie postaw patriotycznych wśród uczniów, kształtowanie szacunku do symboli narodowych oraz zachęcanie do twórczego wyrażania miłości do ojczyzny.

W konkursie wzięło udział wielu uczniów z klas I–VIII, którzy przygotowali piękne i pomysłowe prace plastyczne. Wszystkie prace wyróżniały się starannością, wrażliwością artystyczną i ogromnym zaangażowaniem.

Kategoria klas I–III

I miejsce: Wojciech Ciebień – klasa 3b

II miejsce: Milena Grab – klasa 2b

III miejsce: Wiktoria Ferenc – klasa 2e

Wyróżnienia:

Adrianna Balasa – klasa1e

Antonina Ignarska – klasa 1b

Lena Lis - klasa 2a

Aniela Knap - klasa 2d

Emilia Michalska - klasa 2d

Kategoria klas IV–VIII

I miejsce: Emilia Wilk – klasa 8c

II miejsce: Julia Rajca – klasa 6d

III miejsce: Zofia Musielak – klasa 4c

Wyróżnienia:

Martyna Wiater - klasa 5e

Izabella Pietruszewska - klasa 7f

Zuzanna Niedziela - klasa 7e

Jan Babicz - klasa 8f

Szymon Jużecki - klasa 8f

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, pomysłowości i zaangażowania! Dziękujemy wszystkim uczniom, wolontariuszom z „Pomocnej Piątki”, Dyrekcji oraz nauczycielom.

Koordynatorzy Wolontariatu