Kartki wielkanocne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 przygotowali wyjątkowe kartki wielkanocne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie.

Każda z nich została wykonana z dużym zaangażowaniem, kreatywnością i sercem, niosąc ze sobą życzenia radości, nadziei, zdrowia oraz wiosennego optymizmu. To piękny gest, który łączy pokolenia i przypomina o sile życzliwości oraz pamięci o innych w tym szczególnym świątecznym czasie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów oraz nauczycieli za ich trud, wrażliwość i chęć niesienia radości innym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu świąteczny czas stał się jeszcze bardziej wyjątkowy dla uczestników DPS. Dziękujemy za piękny przykład empatii i dobroci.

Na ręce Dyrekcji został przekazany stroik wielkanocny wykonany przez podopiecznych DPS.

Wolontariat Szkolny