Laureaci i finaliści kuratoryjnego konkursu z geografii

Z wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy w kuratoryjnym konkursie z geografii.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się aż 6 uczniów!

Przemysław Karaba, Leon Lic i Igor Wąż uzyskali tytuł laureata. Tytuł finalisty uzyskali Dawid Serafin, Kornelia Czachor i Jakub Górniak.

Uczniów do konkursu przygotowały: Marzena Traciak i Anna Doniec.