Wycieczka do Zamościa

Uczniowie klas 5a, 6c i 6e  uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Podczas pobytu zwiedzali zabytkową starówkę i poznawali historię miasta oraz jego najważniejsze zabytki.

Jedną z największych atrakcji była możliwość obejrzenia pokazu strzału z armaty, który wzbudził duże zainteresowanie i dostarczył uczestnikom wielu emocji. Uczniowie mieli okazję przenieść się w czasie i lepiej poznać dawne tradycje wojskowe związane z historią Zamościa.

Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją historii, ale także okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Wszyscy wrócili z wyjazdu zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i miłe wspomnienia.