Spacer śladami historii Dębicy

Uczniowie klas integracyjnych wraz z nauczycielami wzięli udział w wyjątkowym spacerze po Dębicy z przewodnikiem. Była to doskonała okazja do poznania historii naszego miasta w ciekawy i przystępny sposób.

Podczas wędrówki dzieci miały możliwość odkrywania ważnych miejsc, poznawania lokalnych ciekawostek oraz zadawania pytań.

Wyjście było nie tylko lekcją historii, ale również świetną okazją do integracji, budowania relacji oraz wspólnego spędzenia czasu poza murami szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania przewodnikowi, panu Antoniemu Kraszkiewiczowi, za inspirujące spotkanie!