Odpłatność za obiady w czerwcu

Odpłatność za obiady za miesiąc czerwiec 2026r. wynosi 85,00 zł.

Wpłaty prosimy wykonać wyłącznie w dniach 1-2 czerwca 2026r.

W dniu 1 czerwca 2026r. w godz. 7.30 do 10.00 należy uzgodnić wpłatę za obiady uczniów, którzy mieli zgłoszone nieobecności na stołówce w kwietniu (tel. 14 6814042).

Nr rachunku bankowego: Bank PEKAO S.A.O/Dębica 91 1240 4807 1111 0010 3720 6689

tytuł wpłaty: imię i nazwisko dziecka, miesiąc wpłaty, klasa

Rodzice dzieci klas I – III oraz 0 proszeni są o przekazanie potwierdzeń wpłat za obiady wychowawcom klas. Wychowawcy proszeni są o comiesięczne sporządzanie listy uczniów korzystających z posiłków.

Karty obiadowe można odbierać wyłącznie 1 i 2 czerwca 2026r. od 7.30 do 10.30 w jadalni za okazaniem aktualnego potwierdzenia wpłaty na konto. Karta obiadowa jest potwierdzeniem korzystania z posiłków. Wejście na jadalnię tylko za okazaniem karty obiadowej.

Odpisy należy zgłaszać do godz. 8.00 rano (w dniu nieobecności lub wcześniej) pod nr tel. 14 6814042.

Prosimy o wpłacanie prawidłowej kwoty podanej w informacji o płatnościach.