Odpłatność za obiady w czerwcu
Odpłatność za obiady za miesiąc czerwiec 2026r. wynosi 85,00 zł.
Wpłaty prosimy wykonać wyłącznie w dniach 1-2 czerwca 2026r.
W dniu 1 czerwca 2026r. w godz. 7.30 do 10.00 należy uzgodnić wpłatę za obiady uczniów, którzy mieli zgłoszone nieobecności na stołówce w kwietniu (tel. 14 6814042).
Nr rachunku bankowego: Bank PEKAO S.A.O/Dębica 91 1240 4807 1111 0010 3720 6689
tytuł wpłaty: imię i nazwisko dziecka, miesiąc wpłaty, klasa
Rodzice dzieci klas I – III oraz 0 proszeni są o przekazanie potwierdzeń wpłat za obiady wychowawcom klas. Wychowawcy proszeni są o comiesięczne sporządzanie listy uczniów korzystających z posiłków.
Karty obiadowe można odbierać wyłącznie 1 i 2 czerwca 2026r. od 7.30 do 10.30 w jadalni za okazaniem aktualnego potwierdzenia wpłaty na konto. Karta obiadowa jest potwierdzeniem korzystania z posiłków. Wejście na jadalnię tylko za okazaniem karty obiadowej.
Odpisy należy zgłaszać do godz. 8.00 rano (w dniu nieobecności lub wcześniej) pod nr tel. 14 6814042.
Prosimy o wpłacanie prawidłowej kwoty podanej w informacji o płatnościach.