Wizyta w teatrze na spektaklu "Dzieci z Bullerbyn"

Na kilka chwil zamieniliśmy szkolne ławki na widownię, a codzienność na świat pełen dziecięcej wyobraźni. Klasy 1c, 1b, 1e, 2b, 2d i 3e odwiedziły Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, gdzie obejrzały spektakl pt. „Dzieci z Bullerbyn”.

Było dużo śmiechu, wzruszeń i świetnej zabawy. Historia przyjaciół z małej szwedzkiej wioski porwała naszych uczniów od pierwszej do ostatniej minuty. Takie lekcje pamięta się najdłużej!