TURNIEJ BADMINTONA SHUTTLETIME

21 listopada trójka uczniów Sp5 Dębica uczestniczyła w turnieju badmintona ShuttleTime, organizowanym przez Fundację Narodowy Badminton. Turniej rozegrany został w Przeworsku i zgromadził wielu zawodników z województwa podkarpackiego.

Wśród uczniów klas 1-2 Szkoły Podstawowej reprezentowali nas: Kaspian Zaborowski kl. 2d oraz Franciszek Werbowy kl. 1d, w kategorii klas 5-6 Jakub Werbowy kl. 5d. Jakub zakończył rozgrywki w fazie grupowej. Franek dotarł do ćwierćfinału, aby ostatecznie zająć 5 miejsce. Kaspian zajął 2 miejsce.

Chłopcy cały dzień spędzili na dobrej zabawie,  zbierając cenne doświadczenie na przyszłość. Opiekunami dzieci podczas wyjazdu i zawodów byli: Paweł Werbowy i Maciej Zaborowski.

Szczególne podziękowania dla p. Pawła za pomoc w wyjeździe, sportowym kibicowaniu i relacji foto oraz video.

Maciej Zaborowski