Złoto i brąz w 3-boju LA

Po sukcesach w 4-boju LA, tym razem na swój zapracowali młodsi uczniowie naszej szkoły z klas 3-4 SP. W dniu 27 maja rywalizowali oni w 3-boju LA na stadionie w Pustkowie Osiedlu.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się na medal. Dziewczęta nie miały sobie równych zdobywając złoto, natomiast chłopcy zakończyli zawody z medalem brązowym.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy z drużyny musieli wystartować w trzech konkurencjach, na które składały się: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal.

Dziewczęta, jako mistrzynie powiatu, zapewniły sobie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 08.06.2022r. w Kolbuszowej.

Skład drużyny dziewcząt:

Julia Wierzchowiec (1 m-ce indywidualnie w całych zawodach), Maja Wacławik (2 m-ce indywidualnie w całych zawodach), Malwina Sasak (3 m-ce indywidualnie w całych zawodach), Milena Nowak, Natasza Skopińska, Zuzanna Zaworska

Skład drużyny chłopców:

Aleksander Burakowski, Adam Wolicki, Adrian Czechowicz, Stylianos Lignos

Opiekunami drużyn byli: Maciej Zaborowski, Krzysztof Jużecki.