Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Na uroczystej akademii przedstawiciele uczniów: Gabriel Gwóźdź i Julia Majkowska powitali dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego cała społeczność odśpiewała Hymn Polski. Dyrektor szkoły, p. Wiesław Broda, w swoim przemówieniu powitał wszystkich zgromadzonych, szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z nauką, a także uczniów przybyłych z Ukrainy. Życzył wszystkim sukcesów w nauce. Poinformował także, że od tego roku szkolnego nasza szkoła nosi imię Edmunda Bojanowskiego, a uroczystości związane z nadaniem imienia i poświęcenie sztandaru odbędą się w listopadzie.

Podczas krótkiej części artystycznej prowadzący przypomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość uświetniły swoim występem: Wiktoria Frankiewicz i Amelia Bała.

Następnie uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami, koleżankami i kolegami.

Przygotowanie uroczystości: scenariusz - p. Monika Gonet, p. Katarzyna Bobulska, oprawa muzyczna - p. Bożena Frankiewicz, dekoracje - p. Anna Pyrchla, nagłośnienie – p. Janusz Kaczówka, foto – p. Joanna Sobczyk