Dzień Edukacji Narodowej z przymrużeniem oka

W dniach od 3 do 11 października 2022r. społeczność uczniowska naszej szkoły nominowała nauczycieli uczących w klasach 4-8 w poszczególnych kategoriach. Wyniki plebiscytu przedstawiają się następująco:

NAUCZYCIEL ROKU 2022 – niepowtarzalny, jedyny, nietuzinkowy, wielki autorytet. Nauczyciel, który na zawsze zapadnie uczniom w pamięć. 
Nauczycielami roku 2022 zostały pani Violetta Łoch oraz pani Barbara Kubalica.

„Szkolny Pędziwiatr  - Talent Zawrotnej Prędkości” – to nauczyciel, szybszy od światła. Mrugnij okiem, a będzie już w połowie nowego tematu. Mówi szybciej, niż w reklamach. Żeby za nim nadążyć, musisz pracować w jego tempie. Jego lekcje to bieg sprinterski, bo to szkolny Usain Bolt. 
„Szkolnym Pędziwiatrem” została pani Anna Doniec.

„Szkolny Władca Kredy – Talent pożeracza kredy” – to nauczyciel, któremu jedna tablica nie wystarczy. Pisze, pisze i jeszcze raz pisze! 
„Szkolnym Władcą Kredy” została pani Małgorzata Kloc.

„Szkolny Dobry Duch – Talent doradztwa” – to ona, zawsze znajdzie rozwiązanie. To ona znajdzie radę, na każdy problem, z jakim się do niej zwrócisz. Zawsze można na nią liczyć. 
„Szkolnym Dobrym Duchem" została pani Barbara Kubalica.

„Szkolny Żartowniś – Talent rozweselania” - to nauczyciel, który zawsze się uśmiecha, a jego dobry humor zaraża innych. Przy nim nie można się smucić! 
„Szkolnym Żartownisiem" został pan Artur Cierpich.

 „Szkolny Snajper – Talent wszystkowidzenia” – to nauczyciel, który wszystko widzi, wszystko słyszy albo wszystko czuje. Czasami masz wrażenie, że widzi przez ściany i słyszy, o czym myślisz! 
„Szkolnymi Snajperami” zostały pani Bożena Frankiewicz i pani Elżbieta Baryłecka.

„Szkolny Człowiek Zagadka – Talent nieodgadniony” - jest chodzącym znakiem zapytania. Nigdy nie wiesz, czym Ciebie zaskoczy! Na jego zajęciach nie sposób się nudzić. 
"Szkolnym Człowiekiem Zagadką" został  pan Artur Cierpich.

„Szkolny TOP Model – Talent modowy” – wiemy, że nie szata zdobi człowieka, ale własny styl może nas wśród innych wyróżniać. Jej ubiór zawsze zwraca uwagę. Jest inny niż wszyscy inni. Jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna! Nie podąża za modą, to moda podąża za nią.
„Szkolnym Top Model" została pani Marzena Traciak.

„Szkolny Prymus – Talent pełnej kontroli”– nauczyciel będący mistrzem w planowaniu pracy. Na jej lekcjach praca idzie jak w zegarku: tik-tak-tik-tak. To dzwonek czeka na nią, a nie ona na dzwonek. 
Szkolnym Prymusem” została pani Anna Doniec.

„Szkolny Człowiek MEM – Talent tekściarski” – czy wiesz, który z nauczycieli ma talent do powiedzonek, które latami krążą po szkole? Czyli, jak coś powie – to już powie! 
„Szkolnym Człowiekiem MEM” został pan Artur Cierpich.

Zaskoczeni nauczyciele odebrali dyplomy od przewodniczącej SU Igi Szczerbińskiej i jej zastępcy Lilii Gotfryd ze szczerym uśmiechem. Udowodnili tym samym, że kadra nauczycielska dębickiej piątki ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. 

                                                                                       SU gratuluje wszystkim zwycięzcom!!!

                                                                                  Organizator: p. Anna Wrona