Chłopcy i dziewczęta z SP5 w Dębicy najlepsze w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w unihokeju!!!

Zawody odbyły się w dniach 8-9.11.2022 r. w Pustkowie. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta odnieśli zycięstwo i awansowali do kolejnego szczebla zawodów.

Drużyna chłopców: Czernecki Krzysztof, Gruszka Ernest, Micuła Marcel, Moraniec Krzysztof, Niedzielski Damian, Pająk Kacper, Różowski Nikodem, Tkaczuk Wołodymir, Trojan Aleksander, Wiktor Julian, Woszczyna Igor.

Drużyna dziewcząt: Kaczmarska Zuzanna, Kędzior Gabriela, Kicińska Nikola, Kopala Aleksandra, Malarska Sophie, Niedziela Zuzanna, Pająk Karolina, Wierzchowiec Julia, Wójcik Amelia.

Życzymy powodzenia w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w pierwszej połowie grudnia.

Uczniów do zawodów przygotował trener Michał Wiktor.