Sportowo z Edmundem Bojanowskim

Dnia 3 listopada 2022 roku po raz drugi spotkaliśmy się by świętować fakt, iż Patronem Szkoły został Edmund Bojanowski: pedagog, społecznik, humanista.  Po  krótkiej audycji o patronie przyszedł czas na świętowanie poprzez zabawę.

Były różne konkurencje sportowe: na czas, szybkościowe czy zręcznościowe i wreszcie… sportowa niespodzianka. Było mnóstwo zabawy, śmiechu, zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim czas bycia razem. Niewątpliwie to spotkanie nauczyło nas, jak przeżywać każdy szary dzień tak, by był pełen blasku i sensu w myśl naszego patrona: „Dzieci nie słowem, lecz życiem uczyć trzeba, jak żyć mają”.

Organizator: Zespół Humanistyczny

Wolontariusze Edmunda Bojanowskiego: Blanka Bochenek 6d, Aleksandra Darłak 6d, Anna Durołek 6d, Marcelina Golec 6d, Aleksandra Goleń 6d, Aleksandra Koblańska 6d, Alicja Kramarz 6d, Emilia Potwora 6d, Anna Staniszewska 6d, Laura Urjasz 6d, Wiktoria Zaborowska 6d, Liliana Gotfryd 6a

Foto: Anna Staniszewska, Wiktoria Zaborowska 6d