Reprezentacja naszej szkoły w "You Can Dance!" - zagłosuj

Od dziś można głosować w drugiej edycji konkursu „You Can Dance!”, będącego wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki. W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca do godz. 23:59 zdobędą największą liczbę głosów.

Nadia Wnuk (5f), Maja Piątek (5b), Marina Marut (5f), Ola Sroczyńska (5f) i Blanka Szelest (5f) wytańczyły, co im w duszy gra, żeby zobyć nagrodę dla szkoły, ale to od nas zależy wynik.

Głosowanie odbywa się przez stronę: You Can Dance - Nowa Generacja (tvp.pl)

Głosować można codziennie raz dziennie z jednego adresu IP. Należy wybrać 3 filmy, aby głosowanie było ważne. W kolejnym kroku wybiera się szkołę, której przyznaje się 2 punkty.

Nie zwlekajcie i głosujcie codziennie na naszą szkołę! Przekażcie informację dalej, rodzinie, znajomym. To nic nie kosztuje, a możemy zyskać wiele.