Złote dziewczęta w 4-boju LA

Ogromnym sukcesem naszej szkoły zakończył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w 4-boju LA dziewcząt!!!

Drużyna prowadzona przez p. Grzegorza Lorka nie miała sobie równych na przestrzeni czterech konkurencji jakie zostały tego dnia rozegrane, a były to: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600m.

W finałowych zawodach naszą drużynę reprezentowały:

Julia Wierzchowiec (5e), Wiktoria Zaborowska (6d), Alicja Kramarz (6d) Aleksandra Koblańska (6d), Amelia Wójcik (6d), Patrycja Bielawa (6a) oraz na etapie powiatowym Julia Dzik (6a).

W nagrodę oprócz okazałego pucharu i medali, dziewczęta wywalczyły możliwość reprezentowania województwa podkarpackiego w Finale Krajowym, który odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2023 w Aleksandrowie Łódzkim.

Jednak, aby dziewczęta mogły wziąć udział w tej imprezie potrzebny jest odpowiedni nakład finansowy. Lwia część wydatków niestety pozostaje po stronie szkoły, co znacznie przekracza nasze możliwości finansowe. Koszt transportu, zakwaterowania, wyżywienia oraz wpisowego na zawody wynosi w sumie ok. 6000 zł.

W związku z tym, jeśli ktoś chciałby pomoc dziewczynom realizować oraz spełniać ich ambicje sportowe na najwyższym szczeblu sportowym w kraju, będziemy bardzo wdzięczni za każde okazane wsparcie.

Osoba do kontaktu: tel. 694 936 057