Szkolna redakcja świętuje koniec sezonu 2022/2023

Dziennikarze szkolnej redakcji „Przybij piątkę” rozpoczynają pracę we wrześniu wraz z początkiem roku szkolnego. Doskonalą kompetencję językową, narracyjną i komunikacyjną. Jednym z efektów ich pracy jest magazyn „Przybij piątkę’ wydawany kilka razy w roku.

Tradycyjnie pod koniec każdego roku szkolnego dziennikarze pracujący w kilku mniejszych zespołach mają okazję poznać się bliżej podczas wspólnego wyjazdu integracyjnego. Wycieczka jest dla uczniów formą nagrody i jest finansowana ze środków własnych szkolnej redakcji. W tym roku młodzi dziennikarze obejrzeli film „Pimi z krainy tygrysów” w kinie „Jedność” w Sędziszowie Małopolskim oraz smakowali tamtejsze regionalne lody  rzemieślnicze. Podróż odbyli pociągiem w ramach treningu umiejętności społecznych.

Barbara Kmiecik-Niedziela