Wspaniały Dzień Patrona Szkoły

Dzisiaj w naszej szkole uczniowie mieli okazję świętować Dzień Patrona Szkoły - Edmunda Bojanowskiego. Na szkolnym patio odbyło się wiele zabaw integracyjnych, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział.

Nie zabrakło zdrowych owocowych przekąsek, sałatek oraz waty cukrowej. Na uczniów czekało wiele atrakcji m.in. wplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie twarzy, kolorowanki z Edmundem. Na zakończenie dnia Kinder Sid przygotował dzieciom „Piana party”. Cała szkoła dzisiaj świętowała śpiewając, tańcząc i uśmiechając się.

To był cudowny dzień z patronem szkoły Edmundem Bojanowskim. Udział w obchodach wzięły wszystkie klasy 0-8 .

Piosenkę „Góry do góry” Małe TGD zaśpiewali do prezentacji wszyscy uczniowie klas 0-3.