Podsumowanie XV Powiatowego Konkursu Matematycznego - Geograficznego

22 czerwca w II LO w Dębicy odbyło się podsumowanie XV Powiatowego Konkursu Matematycznego - Geograficznego „Metrem, żaglowcem na chmurze czyli matematyczno - geograficzne podróże”.

W tej edycji konkursu udział wzięło 22 uczniów klas ósmych ze szkół: SP 3, SP 5, SP 8, SP 9, SP 11, SP 12 oraz ZS Podgrodzie, SP Dobrków, SP Stasiówka, SP Głowaczowa.

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi spośród wszystkich uczestników, zajmując wszystkie miejsca na podium. Najlepszym okazał się Jakub Pękala zajmując I miejsce (opiekunowie: Joanna Sobczyk, Marzena Traciak), tuż za nim Damian Prus plasując się na II pozycji oraz na miejscu III Maksymilian Stepaniak (opiekunowie: Danuta Skiba, Anna Doniec).

Wszyscy nagrodzeni odebrali nagrody w postaci bonu do Empiku oraz pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!