Pożegnanie absolwentów

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego” – pod takim hasłem 22 czerwca 2023r. odbyła się uroczysta akademia, podczas której pożegnaliśmy absolwentów.

Dyrektor szkoły, Wiesław Broda, podsumował mijający rok szkolny, podkreślając, jak bardzo jest dumny z osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych oraz postawy uczniów kończących szkołę. Mamy najwięcej w powiecie laureatów i finalistów, sportowcy są na 6. miejscu w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży.

Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, za ich życzliwość, wsparcie i pomoc.

Najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni książkami, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Uhonorowano również Mistrzów Nauki: Jakuba Pękalę, Damiana Prusa i Maksymiliana Stepaniaka.

W galerii najlepszych sportowców pojawiły się zdjęcia kolejnych Mistrzów Sportu, którymi zostali: Klaudia Pieprzak, Karolina Wiercioch, Mikołaj Szarek i Gabriel Gwóźdź.

Uczniowie, wręczając kwiaty, podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za opiekę, przekazywaną wiedzę i wartości.

Całość uświetniły występy: Amelii Bały, Lilii Gotfryd, Julii Piękoś, Aleksandry Działo i Nadii Wnuk.

Organizatorzy: Monika Gonet – scenariusz, Iwona Zima – prezentacja, Bożena Frankiewicz – oprawa muzyczna, Anna Pyrchla, Violetta Łoch – dekoracje, Janusz Kaczówka - nagłośnienie