Nowości w bibliotece szkolnej!

Z radością informujemy, że nasza Szkoła po raz kolejny uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. W ramach tego programu otrzymaliśmy z budżetu państwa oraz z budżetu miasta  środki finansowe na zakup książek do szkolnej biblioteki.

Po konsultacjach z uczniami, nauczycielami i rodzicami księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 658 nowych książek!!

Kolejne tomy znanych serii i zupełnie nowe tytuły, powieści i komiksy, wesołe i smutne, dla starszych i dla młodszych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Najfutbolniejsi

Niewiarygodne przygody 10 skarpetek

Cukierku, ty łobuzie!

Uaktualniono i uzupełniono lektury szkolne.  Niektóre znane książki z zakresu kanonu lektur pojawiły się w nowej atrakcyjnej szacie graficznej (i z opracowaniem!).

Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszam do biblioteki szkolnej. Na pewno każdy będzie mógł  znaleźć dla siebie jakąś ciekawą pozycję.

Przyjdź, wybierz i przeczytaj coś nowego!