Drużyny szachistów z awansem

Mam świetne wieści do podzielenia się z Wami z dzisiejszych rozgrywek szachowych dla naszej szkoły! Drużyny z Igrzysk Dzieci w składzie: Przemysław Karaba, Mikołaj Podgórski, Nikodem Różowski i Gabrysia Podgórska oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie: Michał Książek, Jakub Werbowy, Szymon Wojtala i Karolina Piotrowska rywalizowały w Pilźnie o awans do etapu rejonowego i obie drużyny zdobyły srebrne medale!

Jest to niesamowity rezultat i jestem bardzo dumna z naszych utalentowanych uczniów. Pokazali nie tylko swoje umiejętności sportowe, ale również determinację i zaangażowanie. Dziękuję Wam za włożony trud i ciężką pracę!

Teraz, kiedy awansowaliśmy do etapu rejonowego, czeka nas kolejne wyzwanie. Mamy nadzieję, że kontynuujemy naszą dobrą passę i pokażemy innym, jak mocna jest nasza szkoła.

Dziękuję jeszcze raz młodym szachistom za zaangażowanie i wysiłek, jakie wkładają w treningi i w czasie meczów. Dziękuję również rodzicom za wsparcie i motywację, jaką dają naszym młodym sportowcom.

Trzymajcie kciuki za nas w etapie rejonowym, a my postaramy się dalej reprezentować naszą szkołę w najlepszy możliwy sposób!

Opiekun Dorota Myszczuk