Złoto w unihokeju chłopców

Chłopcy z klas 7-8 ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy, którzy w minionym roku szkolnym zajęli IV miejsce na Mistrzostwach Polski w unihokeju w doskonałym stylu zainaugurowali tegoroczne rozgrywki. W pierwszym etapie rywalizacji, czyli na szczeblu miejskim, nie pozostawili złudzeń co do swoich umiejętności i ambicji.

W pierwszym meczu z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 12 odnieśli przekonujące zwycięstwo 18:0, imponując zarówno rozegraniem piłki jak również wykończeniem akcji. Kolejny pojedynek przeciwko reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 10 nie różnił się od poprzedniego – nasi chłopcy triumfowali wynikiem 12:1.

Znakomity start w tegorocznych rozgrywkach unihokejowych jest doskonałym prognostykiem przed kolejnymi etapami. Drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 5 udowadniają, że są bardzo dobrze przygotowane do tegorocznych rozgrywek i ambicjonalnie dążą do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Gratulujemy im wyjątkowej postawy na boisku i trzymamy kciuki za ich kolejne mecze!

Skład: Pietrucha Szymon, Wiktor Julian, Jagiełło Eryk, Moraniec Krzysztof, Trojan Aleksander, Micuła Marcel, Pająk Kacper, Turko Marko.