Unihokeiści z awansem do półfinałów wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Drużyny unihokejowe z naszej szkoły w komplecie awansowały do półfinałów wojewódzkich Igrzysk Dzieci. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i z kompletem przekonywujących zwycięstw zajęli pierwsze miejsce w powiecie. Dziewczęta rywalizację ukończyły na drugim stopniu podium, które także premiowane jest awansem do kolejnego etapu. Zarówno pierwsze, jak i drugie zawody miały miejsce w Pustkowie.

W najbliższych dniach czekają nas jeszcze zawody powiatowe chłopców i dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Skład drużyny chłopców: Damian Niedzielski, Szymon Jużecki, Wołodymir Tkachuk, Nikodem Różowski, Aleksander Burakowski, Krzysztof Czernecki, Ernest Gruszka, Igor Woszczyna, Gabriel Kozikowski.

Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Kaczmarska, Karolina Pająk, Gabriela Kędzior, Julia Wierzchowiec, Julia Niedziela, Zuzanna Niedziela, Helena Wójcik.

Trener: Michał Wiktor