Paczuszka dla maluszka

Drodzy rodzice i uczniowie,

"Paczuszka dla maluszka" to bożonarodzeniowa akcja, do której w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek.

Jej adresatami są instytucje takie jak: domy samotnej matki, domy dziecka, hospicja dla dzieci. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy pojawiły się na świecie.

Symbolem akcji jest specjalna "PACZUSZKOWA BOMBKA". Wolontariat "Pomocna piątka" zaprasza do udziału w akcji. Na holu szkoły znajduje się choinka, pod która można zostawić prezent dla DOMU OPATRZNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W ŁĄCE (placówka została wybrana z listy potrzebujących wsparcia).

Najbardziej potrzebne dary to:

• pampersy ROZMIAR 5 i 6
  • mokre chusteczki
  • kosmetyki dla niemowląt - balsamy, kremy, płyny, patyczki do uszu
  • kosmetyki dla młodzieży - antyperspiranty, kremy
  • proszki i płyny do prania
  • prześcieradła i pościele

Dokładna lista zamieszczona jest na plakatach promujących akcję.

Termin zakończenia zbiórki 5 stycznia 2023r.

Zachęcamy serdecznie do udziału. Już dzisiaj dziękujemy za dobre serca i wsparcie.