Relacja z Dnia Otwartego

Dzień Otwarty już za nami. Były to trzy godziny świetnej zabawy dla dzieci, którym z pewnością szkoła będzie się dobrze kojarzyć i bez stresu przyjdą do niej we wrześniu. Frekwencja dopisała. Nic dziwnego, skoro na przyszłych uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzień Otwarty zgromadził także obecnych uczniów, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowania i na swoim przykładzie pokazali, jakie umiejętności są w szkole kształcone. Pomagali w zajęciach plastycznych, językowych, matematycznych, przyrodniczych, sportowych, muzycznych, prowadzili doświadczenia, oprowadzali po szkole. Ich postawa świadczy o tym, że w „Piątce” przekazuje się nie tylko wiedzę, ale także rozwija współpracę, zaangażowanie, koleżeńskość, czyli tzw. kompetencje miękkie, które są obecnie bardzo pożądane.

Rodzice zobaczyli, co do zaoferowania ma nasza szkoła. Poza świetnym wyposażeniem mocnym atutem jest zgrana, pomocna i bardzo kreatywna kadra. To ludzie lubiący dzieci i swoją pracę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.