Cztery starty i cztery złote medale naszych mistrzów

Wczoraj w Mielcu odbył się kolejny etap (rejonowy) w drużynowych biegach przełajowych, w których startowali uczniowie SP5.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z roczników:

• dziewczęta 2013 i młodsze
  • chłopcy 2013 i młodsi
  • dziewczęta 2011-2012
  • dziewczęta 2009-2010

Wszystkie drużyny wygrały swoje biegi, prezentując się rewelacyjnie na tle konkurencji.

Oprócz tytułów drużynowych trójka zawodników SP5 stanęła na podium w klasyfikacji indywidualnej:

• II miejsce Julia Wierzchowiec
  • III miejsce Ola Wójcik
  • III miejsce Krystian Maduzia

Gratulacje dla wszystkich zespołów!!!

Kolejny etap (finał wojewódzki) już za tydzień w Kolbuszowej.

Powodzenia!

Składy:

Dziewczęta 2013 i młodsze: Ola Wójcik, Helenka Wójcik, Milenka Gmyrek, Matylda Gajda, Blanka Pilch, Julka Niedziela i Wiktoria Juszkiewicz.

Chłopcy 2013 i młodsi: Krystian Maduzia, Mikołaj Smykla, Maciek Smykla, Karol Krzysztoforski, Kaspian Zaborowski, Oliwier Wójcik.

Dziewczęta 2011-2012: Julia Wierzchowiec, Łucja Burza, Julia Piękoś, Natalia Kosiba, Victoria Kulinowska, Kaja Drożdż oraz Malwina Sasak i Milena Koziara.

Dziewczęta 2009-2010: Alicja Kramarz, Martyna Susz, Amelia Wójcik, Blanka Bochenek, Ania Staniszewska, Kaja Gryglewicz.

Opiekunowie: Maciej Zaborowski, Sebastian Gogacz, Grzegorz Lorek