Wyniki wojewódzkich konkursów kuratoryjnych 2023/2024

Znamy już wyniki wszystkich konkursów, w których startowali nasi uczniowie. W konkursie z geografii tytuł LAUREATA - w tym roku trzeci - otrzymała Karolina Piotrowska (opiekun p. Anna Doniec). Grono FINALISTÓW poszerzyli: Przemysław Karaba (szóstoklasista) i Gabriela Labak, przygotowywani przez p. Marzenę Traciak i p. Annę Doniec.

Do grona LAUREATÓW dołączyli dwaj uczniowie. W konkursie historycznym tytuł ten zdobyli: Karolina Piotrowska (kl. 7c), opiekun p. Beata Bochnowska i Igor Wąż (kl. 5a), opiekun p. Ewa Bokota. To niesamowity wynik naszych uczniów. Karolina - siódmoklasistka - uzyskała 5. wynik w województwie, zajmując III miejsce. Igor - piątoklasista - rywalizował z uczniami klas ósmych i okazał się jednym z najlepszych.

W konkursie z języka polskiego naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Gabriela Ziobro i Karolina Piotrowska i obie wywalczyły tytuł LAUREATA, plasując się w pierwszej dziesiątce województwa. Jest to olbrzymi sukces, biorąc po uwagę, że obie są uczennicami klasy siódmej. Gratulacje dla nich i opiekun - p. Renaty Soprych.

Tytuł FINALISTY konkursu z języka niemieckiego zdobyła Laura Gaj, opiekun p. Agata Szarek.

Konkurs z geografii

Karolina Piotrowska