Mali pływacy sprawdzili swoje umiejętności – Szkolne zawody pływackie dla klas II i III

Od października nasi uczniowie uczyli się pływać pod czujnym okiem instruktorów. Teraz mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na zorganizowanych specjalnie dla nich wodnych igrzyskach.

Podczas zawodów pływackich na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy uczniowie klas II i III zmierzyli się w dwóch konkurencjach: 25 m w stylu dowolnym i 25 m z deską.

Sportowa rywalizacja w wodzie przypadła do gustu każdemu z uczestników. Zawody pływackie zorganizowane na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji były podsumowaniem całorocznego programu nauki pływania. W ramach zajęć z wychowania fizycznego, uczniowie uczestniczyli w zajęciach na basenie.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy pływania SP5

Sprawowanie opieki podczas zawodów: nauczyciele zespołu do spraw integracji