WYCIECZKA KLAS CZWARTYCH

Ostatni rok szkolny był trudny dla dzieci. Miały zbyt mało możliwości do kontaktów z rówieśnikami, do wesołej i beztroskiej zabawy, która jest niezbędna do ich prawidłowego rozwoju. Nowy rok szkolny dał możliwość zorganizowania wyjazdu integracyjnego dla uczniów klas czwartych na poligon strażacki w Brzeźnicy, więc wychowawcy bez chwili wahania podjęli wyzwanie. Pogoda dopisała i dzięki temu 121 uczniów miało świetną zabawę na świeżym powietrzu. Każdy znalazł coś dla siebie. Wielką atrakcją okazał się "wóz strażacki" działający jedynie, gdy był pchany. Tor przeszkód ucieszył wszystkich.  Nie zabrakło też miłośników piłki nożnej. Po intensywnym wysiłku na dzieci czekały gorące kiełbaski z grilla, a zmęczeni mogli wypocząć w hamakach.

Zabawa była wspaniała i dzieciom nie chciało się wracać. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Pozostały miłe wspomnienia i galeria zdjęć do obejrzenia...