POMOC DLA PANI ELI TABAS

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie, Przyjaciele,

potrzebna jest szybka pomoc dla wieloletniej nauczycielki naszej szkoły Pani Elżbiety Tabas.
Kilkadziesiąt lat poświęciła pracy dla dzieci i młodzieży, teraz potrzebuje naszego wsparcia, także finansowego. Operacje ratujące Jej życie są bardzo kosztowne, prosimy o wsparcie. Liczy się każda złotówka. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy!

Pani Elżbieta Tabas mgr biologii przekazywała wiedzę naukową, wychowywała pokolenia w szkole podstawowej i w gimnazjum, wykształciła wielu laureatów i dzięki Niej więcej wiemy o człowieku, a teraz Ona potrzebuje nas, wszystkich razem i każdego z osobna. Zachorowała w czerwcu i niestety, jedna operacja nie wystarczyła, trzyma się dzielnie dzięki rodzinie i najbliższym, ale wspólnota szkolna to też rodzina - udowodniliśmy to wielokrotnie, dlatego jesteśmy z Nią i zawsze będziemy. Pomoc w leczeniu, wsparcie, modlitwa i każdy grosz jest szansą na Jej powrót do zdrowia i do naszej szkoły.

Prosimy o rozpowszechnienie akcji Pomoc dla Pani Eli Tabas,

włączenie się w nią, bądźmy razem, tylko tak można wygrać.
Wygrać zdrowie i życie.

Pomoc dla pani Eli