Biblioteka poleca, czyli nowości w bibliotece szkolnej zakupione w ramach NPRCz 2.0

Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. Jednak przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!

Roberto Santiago – autor serii - jako trzynastolatek wywalczył medal ze swoją drużyną ze szkoły San Agustín. Potem napisał kilka powieści i nakręcił parę filmów, ale wciąż śni mu się tamten medal i przyjaciele z boiska. Dlatego właśnie napisał Najfutbolniejszych.

Książki są wspaniałą lekturą dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Z przyjemnością przeczytają je także rodzice – zachęcamy do wspólnego czytania.

Dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa mogłyśmy zakupić dla Was osiem tomów tej wspaniałej serii.