Loteria fantowa w szkolnej bibliotece.

Dzień Otwarty Szkoły już za nami. Było jak zwykle sympatycznie, miło i serdecznie, biblioteka witała naszych przyszłych uczniów i czytelników w bajkowej scenerii i klimacie.

Nasi mali goście mogli nie tylko zobaczyć lokal biblioteczny, ale też obejrzeć przygotowaną dla nich gazetkę tematyczną „Polub czytanie” oraz wziąć udział w loterii fantowej p.h. „KAŻDY LOS WYGRYWA”.

Rodzice i opiekunowie również zostali obdarowani – otrzymali od bibliotekarek ulotkę zawierającą wiele argumentów świadczących o tym, dlaczego warto czytać książki. Spotkanie wpisało się w realizowany aktualnie przez naszą bibliotekę Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Mamy nadzieję, ze pamiątkowa zakładka i wygrane nagrody sprawiły, że spotkanie z biblioteką pozostanie miłym wspomnieniem dla naszych przyszłych czytelników.